O nas

O FIRMIE
Sklep Taniauprawa.pl jest specjalistycznym i wiarygodnym dostawcą markowego sprzętu do profesjonalnej uprawy roślin różnego rodzaju. 
 
Znajdziesz u Nas najlepsze marki w atrakcyjnych cenach, profesjonalną obsługę i doradztwo. Szanujemy klienta i jego wybór, bo to właśnie klient i jego satysfakcja jest dla Nas najważniejsza. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy ofertę tak aby spełniła jego potrzeby. 
 
A wszystko to zaczęło się od pasji, która została zaszczepiona we mnie gdy 2 lata temu zacząłem pracować w jednym z branżowych sklepów, wiem czego oczekuje klient. To tam zacząłem uczyć się całego asortymentu i tego jak najlepiej go wykorzystać aby wydobyć z rośliny to co najlepsze, cały jej potencjał. Dodatkowo rozmowy ze znanymi producentami przekonały mnie, o tym, że chce otworzyć taki sklep i dzielić się z Wami swoją wiedzą i pasją. 
 
Dlatego też wychodząc na przeciw klientowi, staramy się przedstawiać ceny konkurencyjne, więc jeśli masz ofertę z innego sklepu przyjdź do Nas a my zrobimy wszystko aby dać Ci lepszą cenę. Jesteśmy pewnym i zaufanym sklepem, co świadczy o coraz szerszej liczbie klientów i ich rekomendacjach.
 
Pozdrawiam
Taniauprawa.pl