Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 576666954

Email.: taniauprawa@gmail.com

Do darmowej dostawy: 1 000,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Polityka prywatności

Szyfrowane połączenie SSL

Sklep TaniaUprawa.pl dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Dzięki zastosowaniu szyfrowania do 256 bitów wszystkie operacje dokonywane w naszym sklepie są poufne.

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania w komunikacji między komputerami. Certyfikaty SSL zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

Wysyłka oraz dane klientów

Dane dotyczące zamawiania towarów, przeglądania oferty jak i kontaktu z nami poprzez formularz ze strony czy jakiejkolwiek innej aktywności dokonywanej przez Państwa są chronione przez połączenia SSL i zostaną poufne.

W dzisiejszych czasach wiemy jak jest ważna ochrona danych osobowych i stało się to naszym priorytetem.  Dlatego też, pobranie Waszych danych wysyłkowych odbywa się również za pomocą bezpiecznego połączenia SSL.

Cenimy wasze zaufanie do nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl